Завдяки вашій згоді ми зможемо запропонувати вам наші індивідуальні продукти та послуги відповідно до ваших потреб. Надання вам наших продуктів та послуг не обумовлено цією угодою, але ми вважаємо, що ви можете таким чином отримати від нас найбільш зручні рішення. Звісно, ​​ваше рішення можна будь -коли змінити, а угоду скасувати.

Угода про обробку персональних даних та отримання комерційної інформації

Угода укладена відповідно до Регламенту (ЄС) 2016/679 Європейського Парламенту та Ради від 27 квітня 2016 року про захист фізичних осіб щодо обробки персональних даних та про вільний рух таких даних ( далі “GDPR”), відповідно до Закону No 101/2000 Сб., про захист персональних даних та відповідно до Закону No 480/2004 Сб., про деякі послуги інформаційних компаній та про зміну деякі закони.

1. Цим ви даєте свою згоду на Absolutus.cz, Якуба Гладика, Сідло: Колбенова 635/18, Прага 9 - Височани 19000, IČO: 76045366, Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku від 7. ledna 2008, Андреа Гладіков Кап : Třebčice 17, Nepomuk, 335 01, IČO: 73754927, Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku від 3. липня 2006 (далі - лише "Адміністратор"), щоб обробляти Ваші дані відповідно до Закону № 101/2000 Sb ., щодо захисту персональних даних (далі "Закон про захист персональних даних"):

    Ім'я та прізвище
    Назва компанії
    Адреса виставлення рахунка
    Адреса електронної пошти
    Телефонний номер

2. Назва, прізвище та назва компанії, адреса виставлення рахунку, номер телефону та адреса електронної пошти необхідні для складання пропозицій послуг, узгодження таких пропозицій або для надсилання відповідей на ваші запити та пропозиції нових продуктів. Така обробка забезпечується положеннями § 5, статті 2, літери b Закону про захист персональних даних. Ці дані будуть оброблятися Адміністратором під час переговорів про укладення контракту між вами та Адміністратором, не довше ніж 3 роки, для маркетингових цілей, максимум на час виконання завдання, що випливає з контракту, та на період 10 років для ведення обліку виконання у випадку, якщо ви не надасте свою згоду на подальшу обробку.

3. Виконуючи вищезазначену обробку, ви даєте нам свою чітку згоду. Це можна будь-коли повернути, надіславши електронне повідомлення на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

4. Обробка персональних даних здійснюється Адміністратором. Так чи інакше, персональні дані можуть оброблятися для Адміністратора також такими суб’єктами:

    а. Крім того, іншими постачальниками програмного забезпечення, послуг та додатків для обробки, які, однак, на даний момент не використовуються нашою компанією.
    b. *Поточний список обраних компаній та відповідних ділових партнерів можна знайти на веб -сайті.

5. Зверніть увагу, що відповідно до закону про захист персональних даних ви маєте право:

    Отримавши згоду в будь -який час,
    Вимагаючи від нас інформації, які ваші персональні дані обробляються нами,
    Вимагаючи від нас пояснень щодо обробки персональних даних,
    Просячи надати вам доступ до цих даних та дозволити їх оновити чи виправити,
    Просити нас видалити ці персональні дані,
    Зверніться до нас або до Управління з питань захисту персональних даних у разі ваших сумнівів щодо обов’язків, пов’язаних з обробкою персональних даних.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Найкраще в іншій країні

Недавні коментарі

 • Мілла Йовович

  GO
  Дурні, дурні, дурні .... Цей народ повний галасу ... хто б обрав цю людину 1 цієї держави? Так що я ні.

  Read more...

   
 • Мілла Йовович

  6699
  Світ марний, але серед нас є особистості, актори, актриси, співачки, артисти... Вони дають нам сили, показують красу свого таланту чи цілеспрямованості, і завдяки їм добре жити. І тому давайте захищати ...

  Read more...

   
 • Мілла Йовович

  Прайм
  Мілла треба назвати Мілла «Україна» Йовович :P

  Read more...

   
 • Мілла Йовович

  111
  ти справді найкраща і найкраща актриса!!!

  Read more...

   
 • Мілла Йовович

  Прайм
  Кращі з кращих! Номер один у нашій країні. Шаблон для інших ...

  Read more...

   
 • Мілла Йовович

  Прайм
  Ви по -людськи досконалі! Дякую за вас. моє життя краще завдяки тобі ...

  Read more...