.
 

Найкращий в Україні

Топ-30 - еліта країни   

 

Потрапити в ТОП-30 у власній країні, звідки ви родом або взяли себе за батьківщину, — велика честь. Щоб потрапити в ТОП-30 як найкраща, найпопулярніша, найвиборніша людина, має бути дивовижною. Я, як автор цієї статті, не можу цього уявити, тому що ніколи не був у ТОП-30 і, мабуть, не буду. Навіть якщо це був ТОП-1 000 000 000. Хоча, може, це так? Не знаю. У будь-якому випадку, це має бути приємне відчуття, яке зігріває, щоб потрапити в ТОП-30, еліту країни. І хто б не хотів бути там, чи не так?

Потрапити в число 30 найкращих людей, які є найвищою елітою цієї нації, має бути дивовижним відчуттям. Але також як подяку від людей, які голосують, актори дали їм цей голос. І це не просто голос земляка, у цьому нашому конкурсі, де вони голосують, це може бути будь-хто в світі. Це може бути голосування сусідів, або кривий хлопець в Африці, який знайшов відкритий ноутбук і натиснув на щось. Я не хочу недооцінювати бушменів. Будь-хто в світі може голосувати! І якщо подумати, майже будь-хто у Всесвіті чи галактиці може проголосувати, якщо потрапить на цей сайт. Навіть НЛО.

Дякуємо за голосування та дякую за складання рейтингу цієї прекрасної країни. Можливо, комусь щось не сподобається, можливо, хтось буде там 2x (на жаль) це список категорій, де хтось може бути 2x. Але це також не має значення, якщо він/вона дійсно такий хороший, нехай він/вона потрапить у топ-30 цієї країни, можливо, в 3 рази. Ті, хто за нього голосував, знають, що він цього заслуговує. Звичайно, можуть бути пісні, міста тощо. Це ТОП-30 з найбільшою кількістю голосів у будь-якій категорії. Немає нічого ідеального, але схожого опитування немає, тож принаймні ось список людей, яким ми дякуємо за те, що вони є союзниками нашої країни та представляють нашу країну поряд один з одним! Дякую.

Додати коментар

Захисний код
Оновити