Правила та умови користування сервером для голосування VotesForYou.com
Дотримання наведених нижче Правил є обов’язковим для всіх, хто хоче тут проголосувати. Ми рекомендуємо кожному Виборцю ретельно ознайомитися з цими Правилами.
1. Оператор залишає за собою право вносити будь -які необхідні зміни до конкурсного голосування, взагалі не публікувати його або вилучати його з пропозиції без заміни, якщо це суперечить чинному законодавству Чеської Республіки, умовам голосування або хороші манери.
2. Оператор не несе жодної відповідальності за зловживання особистими даними Виборця, відкритими для громадськості або незаконно отриманими через проникнення третьої сторони в систему веб -сайту. Користувач погоджується з анонімним використанням Оператором своїх реєстраційних та статистичних даних.
3. Оператор не несе відповідальності за діяльність користувачів VotesForYou.com або за спосіб їх голосування. Крім того, він не несе відповідальності за зловживання Користувачами або третьою стороною послугами сервера.
4. Оператор не несе жодної відповідальності за будь -яку шкоду, яку Користувач або Треті Сторони можуть зазнати прямо, побічно чи випадково через або у зв’язку з використанням голосування.
5. Виборці гарантують, що права третіх сторін жодним чином не завдають шкоди змісту або фотографіям, доданим до його голосування. Оператор не несе відповідальності за будь -яке втручання Виборця у права третіх сторін.
6. Якщо Виборець додає до своєї конкурсної роботи фотографію, автором якої він є, він, у момент вставлення запису на сервер або в рамку мобільного додатка, надає Оператору право безкоштовно стягувати невиключну ліцензію на використання такої фотографії, а саме на час публікації голосування на сервері або в кадрі мобільного додатку, а також на форми її використання відповідно до мети Сервера та /або мобільного додатка та відповідно до цих умов.
7. Оператор має право, без попереднього повідомлення та без згоди Користувача, змінювати або впроваджувати послуги Сервера.
8. На наших веб -сторінках розміщується реклама від рекламних компаній третіх сторін. Ці компанії можуть використовувати дані (однак, не назву, адресу, адресу електронної пошти чи номер телефону) ваших відвідувань тих чи інших веб-сторінок для надання реклами товарів та послуг, які вас цікавлять.
9. Виборця підтверджує, що він був ознайомлений з тим, що всі зображувальні та текстові матеріали для голосування на сайті VotesForYou.com, які він вирішив відвідати, охороняються авторським правом. Будь -яке розповсюдження вмісту або його частини без попередньої письмової згоди Оператора прямо заборонено.
10. Ввічливість та повага до законів та інших нормативних актів є само собою зрозумілим - будь ласка, уникайте образливих висловлювань, розгляду особистих суперечок та всього іншого, що суперечить загальній пристойності та правовому кодексу Чеської Республіки.
11. Ці Умови набирають чинності та набувають чинності з моменту їх опублікування. Оператор залишає за собою право змінювати Умови.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Найкраще в іншій країні

Недавні коментарі

 • Мілла Йовович

  GO
  Дурні, дурні, дурні .... Цей народ повний галасу ... хто б обрав цю людину 1 цієї держави? Так що я ні.

  Read more...

   
 • Мілла Йовович

  6699
  Світ марний, але серед нас є особистості, актори, актриси, співачки, артисти... Вони дають нам сили, показують красу свого таланту чи цілеспрямованості, і завдяки їм добре жити. І тому давайте захищати ...

  Read more...

   
 • Мілла Йовович

  Прайм
  Мілла треба назвати Мілла «Україна» Йовович :P

  Read more...

   
 • Мілла Йовович

  111
  ти справді найкраща і найкраща актриса!!!

  Read more...

   
 • Мілла Йовович

  Прайм
  Кращі з кращих! Номер один у нашій країні. Шаблон для інших ...

  Read more...

   
 • Мілла Йовович

  Прайм
  Ви по -людськи досконалі! Дякую за вас. моє життя краще завдяки тобі ...

  Read more...