.

Слава Україні

Коментарі   

0 #3 м 04.03.2022, 10:10
Моє серце б'ється за Україну!
Цитата | Скарга
0 #2 макс 03.03.2022, 15:36
Весь світ наляканий. Стільки жаху, стільки нещастя. Багато матерів втратили своїх синів. Багато матерів втратить набагато більше. Кожна людина у світі, яка спостерігає за тим, що відбувається в Україні і має хоч трохи здорового глузду, якось постраждала. Мільйони людей, можливо, мільярди, і все в кінцевому підсумку спричинено одним застарілим дурнем, який залежить від свого его і влади. Путін. І більше збентеження, ніж те, що демонструє російська армія, не може бути гіршим. Чи скінчилося. Путін за ґратами.
Цитата | Скарга
0 #1 666 03.03.2022, 12:33
Без виконання зазначених дій росією руйнівні для російської економіки міжнародні санкції та міжнародна ізоляція мають тільки посилюватись. Адже непокаране зло повертається. росія несе відповідальність за злочини проти людяності та воєнні злочині. І повторюватиме їх знову і знову, якщо не буде відновлено справедливість та законність —відповідно до норм міжнародного права.
А тим часом, поки Україною шастають колини російської військової техніки, намагаються десантуватись зелені чоловічки та по містечках бігають наймані зграї російських бандитів, Український Народ чинить їм лютий опір. А Україною та хоробрістю українців захоплюється весь світ.
Збройні Сили України офіційно заявили, що працюватимуть допоки не знешкодять останнього прибульця, який йде до України із війною.
Слава Україні
Цитата | Скарга

Недавні коментарі

 • Астаф'єва Дарія Вікторівна

  88
  Гарненько

  Read more...

   
 • Слава Україні

  м
  Моє серце б'ється за Україну!

  Read more...

   
 • Слава Україні

  макс
  Весь світ наляканий. Стільки жаху, стільки нещастя. Багато матерів втратили своїх синів. Багато матерів втратить набагато більше. Кожна людина у світі, яка спостерігає за тим, що відбувається в Україні ...

  Read more...

   
 • Слава Україні

  666
  Без виконання зазначених дій росією руйнівні для російської економіки міжнародні санкції та міжнародна ізоляція мають тільки посилюватись. Адже непокаране зло повертається. росія несе відповідальність ...

  Read more...

   
 • Віталій Сапило

  Сильчук
  Такий молоденький.Співчуття рідним.царство небесне герою

  Read more...

   
 • Віталій Сапило

  Хмільовська
  Вічна пам'ять Герою України! Не пробачимо ніколи!!!

  Read more...